Новини/Все, що потрібно знати про зубні імпланти

Все, що потрібно знати про зубні імпланти

Опубліковано 7 жовтня 2019 року

Дентальні імпланти - це найзручніши та найбільш ефективний спосіб відновити втрачені зуби та відновити естетику натуральної посмішки.

Що таке "зубний імплант?

Зубні імпланти - це маленькі титанові гвинтики - які не викликають відторгнення у людському тілі. Вони вкручуються у кістку за допомогою гумки та слугують коренем для зуба. Імплант "вживлюється" в зубну кістку або верхню щелепу, і цей процес може займати декілька місяців. Проте в результаті ми отримуємо надійну фіксацію нового зуба, що встановлюється на місці відсутнього.

Яким є показник успішності дентальних імплантів?

Перший імплант було встановлено ще у 1965 році, і з того часу область імплантології яктивно розвивалася, покращувалася якість матеріалів, технік та технології.

В результаті цього розвитку вдалося досягти 97% успішності вживлення імплантів, які сьогодні неможливо відрізніти від натуральних зубів.

Як довго мені прослужать зубні імпланти?

Імпланти вважаються остаточним лікуванням. Тобто в них немає терміну придатності. Згідно з останніми дослідженнями близько 90 % імплантів, що були встановлені десять років тому продовжують функціонувати.

Проте є ще анатамічні та фізіологічні характеристики людей, звички та причини втрати натуральних зубів, що відіграють фундаментальну роль у достроківій перспективі збереження імплантів. Стоматологи рекомендують чистити зуби після кожного прийому їжі, не палити, підтритувати індивідуальну гігієну та регулярно робити планові огляди.

Імпланти - це безпечно?

Зубні імпланти абсолютно безпечні для здоров'я. Титан, з якого роблять імпланти використовується десятиліттями, і є сумісним з людським тілом та має здатність до остеоінтеграції (приживлення зубної кістки до імпланту).