Новини/Професійна чистка зубів: чому це необхідно?

Професійна чистка зубів: чому це необхідно?

Опубліковано 1 жовтня 2019 року

Здається, що чистка зубів не така вже складна наука, яку кожен з нас освоїв ще у ранньому віці. Навіщо ж тоді чистити зуби у стоматолога?

Здоров'я ротової порожнини - це найбільш недооцінений аспект здоров'я людини. Якщо Ви ігноруєте стан Ваших десен та зубів, це може спричинити купу неприємних наслідків.

Захворювання ясен часто може стати наслідком накопичення застарілого зубного нальоту. Неважливо, як добре Ви чистите зуби та користуєтесь флосом - повністю видалити весь наліт з важкодоступних місць ротової порожнини самостійно практично неможливо.

У цих місцях бактеріальний наліт акумулються та мінералізується, що в свою чергу спричиняє утворенню зубного каменя. Його не можна видалити лише за допомогою зубної щітки. Якщо цю проблему вчасно не вирішити, результатом накопичення зубного каменю стане захворювання ясен. Тому професійна чистка необхідна та обов'язкова процедура для підтримання чистоти Ваших зубів.

Без професійної чистки наліт, що накопичується, не тільки змінює колір Ваших зубів, а також впливає на здоров'я ясен та кісткової тканини. З часом це може призвести до випадіння зубів.

Щоб зменшити ризик розвитку захворювання ясен або протидіяти погіршенню їхнього стану, рекомендується робити чистку раз або двічі на рік. Тривалість візиту залежить від стану зубів. Але зазвичай після 30 - 60 хвилин Ви зможете відчути і побачити результат - ваші зуби стануть помітно білішими та здоровішими.