Новини/Брекети: в тренді та не тільки для дітей

Брекети: в тренді та не тільки для дітей

Опубліковано 1 Вересня 2019 року

Колись брекети вважалися лікуванням для підлітків, але тепер все змінилося. Все більше дорослих звертаються до клінік, намагаючи знайти спосіб досягти ідеальної посмішки. Як повідомляє BBC, блискучі усмішки в Інстаграмі та реаліті-шоу стали однією з важливих причин зростання популярності ортодонтичного лікування для дорослих.

Але не тільки зірки соцмереж мотивують людей ставити брекети. Стереотип непопулярного в школі підлітка з брекетами, який існував у поп-культурі двадцять років тому сьогодні остаточно зруйнованою Зараз похід до ортодонта соціально прийнятний спосіб покращити свій зовнішній вигляд. До того ж збільшилася кількість можливостей та способів вирівнювання зубів.

Як зазначають опитані герої репортажу, носіння брекетів загалом змінило якість життя. Адже нерівні зуби - це не тільки косметична проблема. Вирівнювання зубів має багато переваг для здоров'я, допомагає підтримувати гігієну ротової порожнини та запобігає виникненню майбутніх проблем.

Щоб мати красиві, рівні та здорові зуби не обов'язково зніматися в блокбастерах та працювати на телебаченні, в "Izumrud Dent" працюють спеціалісти високого рівня, які перетворять саме Вашу усмішку на витвір мистецтва достойний Канн та Голівуду.